e-mikroskopy.pl

Huvitz HSZ 645 ST6

Obserwacja w świetle odbitymTrzeci tubus do połączenia kamery lub aparatu

Mikroskop Huvitz HSZ 645TR ze statywem ST6 do obserwacji w światle odbitym. Mikroskop należy do najwyższej klasy rutynowych mikroskopów stereoskopowych. Zawiera optykę o dużej głębi ostrości i doskonałym odwzorowaniu szczegółów. Zakres powiększeń wersji podstawowej wynosi 6,7 - 45x. Główne zastosowanie mikroskopu to badania laboratoryjne wymagające dobrego obrazu o dużej błębi ostrości z możliwością jego dokumentacji przy pomocy kamery cyfrowej. Do prowadzenia obserwacji w świetle odbitym.

  • mikroskop stereoskopowy
  • port do podłączenia kamery
  • światło odbite
  • zoom ratio 6,7x
  • zakres powiększeń 6,7x-45x 
LUB

Szczegóły

Mikroskop Huvitz HSZ 645TR ze statywem ST6 do obserwacji w światle odbitym należy do najwyższej klasy laboratoryjnych mikroskopów stereoskopowych.
Do prowadzenia obserwacji w świetle odbitym. 

Zawiera optykę o dużej głębi ostrości i doskonałym odwzorowaniu szczegółów. Zakres powiększeń wersji podstawowej wynosi 6,7 - 45x, a z wykorzystaniem pełnej gamy dostępnych obiektywów i okularów: 3,9 - 270x. Mikroskop posiada precyzyjny zmieniacz powiększeń z wartościami 6.7x, 8x, 10x, 15x, 20x, 25x, 30x, 35x, 40x i 45x.
W okularach opcjonalnie możliwe jest zastosowanie mikrometrów okularowych, w tym; siatki i mikrometry pomiarowe. Mikroskop wyposażyć można w szeroką gamę oświetlaczy diodowych i halogenowych, pierścieniowych oraz tzw. gęsiej szyi. Statyw mikroskopu w wersji podstawowej służy do prowadzenia obserwacji w świetle odbitym, a opcjonalnie w podstawie może być wyposażony w oświetlacz halogenowy, bądź diodowy do prowadzenia obserwacji w świetle przechodzącym. Główne zastosowanie mikroskopu to badania laboratoryjne wymagające dobrego obrazu o dużej błębi ostrości z możliwością jego dokumentacji przy pomocy kamery cyfrowej.

Parametry techniczne

Nr katalogowy 270-83-645-11
Przeznaczenie prace laboratoryjne
Możliwy zakres powiększeń 3,9x - 270x ( z obiektywem 1x i okularami 10x: 6,7-45x )
Zoom ratio 6,7:1
Techniki obserwacji pole jasne
Typ obserwacji światło odbite
Możliwość podłączenia kamery Tak
Okulary - powiększenie 10x
Okulary - numer pola FN 22
Nasadka okularowa binokular z fototubusem
Nasadka okularowa - pochylenie 45 stopni
Nasadka rozstaw międzyźrenicowy 55-75 mm
Obiektywy (kpl.) - powiększenie 0,5x, 0,75x, 1,5x, 2x,
Klasa obiektywów achromatyczny
Waga urządzenia 4 kg.
View FileMikroskopy HSZ (EN)    Rozmiar: (2.89 MB)
View FileInstrukcja do mikroskopów HSZ-600 (EN)    Rozmiar: (1.72 MB)
View FileMikroskopy HSZ (PL)    Rozmiar: (12.87 MB)

Parametry techniczne

Opiekun produktu Bezpośredni kontakt do osób specjalizujących się w tej grupie produktów:

Daniel Kosman - tel: +48 12 261 95 14

Kontakt ogólny - tel: +48 12 261 95 00

supporcik

Zapytaj o ten produkt

* Pola wymagane
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Conbest Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Obrońców Modlina 16. Dane przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie i przedstawienia formalnej oferty handlowej na wybrany przez Ciebie produkt. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo usunięcia danych w każdym czasie. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności

Wybrani producenci