e-mikroskopy.pl

Huvitz HSZ 700 ST7

Obserwacja w świetle odbitymTrzeci tubus do połączenia kamery lub aparatuBudowa modułowa, pozwalająca na łatwą rozbudowę.Oświetlenie LED

Mikroskop Huvitz HSZ 700TR ze statywem ST6 do obserwacji w światle odbitym. Mikroskop należy do najwyższej klasy rutynowych mikroskopów stereoskopowych. Zawiera optykę o dużej głębi ostrości i doskonałym odwzorowaniu szczegółów. Zakres powiększeń wersji podstawowej wynosi 8x - 56x. Główne zastosowanie mikroskopu to badania laboratoryjne wymagające dobrego obrazu o dużej głębi ostrości z możliwością jego dokumentacji przy pomocy kamery cyfrowej. Do prowadzenia obserwacji w świetle odbitym.

  • mikroskop stereoskopowy
  • port do podłączenia kamery
  • światło odbite
  • zoom ratio 7x
  • zakres powiększeń 8x-56x 
LUB

Szczegóły

Mikroskop Huvitz HSZ 700TR ze statywem ST6 do obserwacji w światle odbitym należy do najwyższej klasy laboratoryjnych mikroskopów stereoskopowych.

Oparty na optyce Galileo o dużej rozdzielczości z zachowaniem głębi ostrości i doskonałym odwzorowaniu szczegółów. Zakres powiększeń wersji podstawowej wynosi 8x- 56x, a z wykorzystaniem pełnej gamy dostępnych obiektywów i okularów: 4 - 336x. W okularach opcjonalnie możliwe jest zastosowanie mikrometrów okularowych, w tym; siatki i mikrometry pomiarowe. Mikroskop wyposażyć można w szeroką gamę oświetlaczy diodowych i halogenowych, pierścieniowych oraz tzw. gęsiej szyi. Statyw mikroskopu w wersji podstawowej służy do prowadzenia obserwacji w świetle odbitym, a opcjonalnie w podstawie może być wyposażony w oświetlacz halogenowy, bądź diodowy do prowadzenia obserwacji w świetle przechodzącym. Główne zastosowanie mikroskopu to badania laboratoryjne wymagające dobrego obrazu o dużej głębi ostrości z możliwością jego dokumentacji przy pomocy kamery cyfrowej.

Parametry techniczne

Nr katalogowy 270-83-700-11
Przeznaczenie prace laboratoryjne
Możliwy zakres powiększeń 4x - 336x ( z obiektywem 1x i okularami 10x: 8x-56x )
Zoom ratio 7:1
Techniki obserwacji pole jasne
Typ obserwacji światło odbite
Możliwość podłączenia kamery Tak
Okulary - powiększenie 10x
Okulary - numer pola FN 22
Nasadka okularowa binokular z fototubusem
Nasadka okularowa - pochylenie 30 stopni
Nasadka rozstaw międzyźrenicowy 55-75 mm
Obiektywy (kpl.) - powiększenie 1x; 1,5x; 2x.
Klasa obiektywów achromatyczny, apochromatyczny
Waga urządzenia 6 kg.
View FileMikroskopy HSZ (EN)    Rozmiar: (2.89 MB)
View FileInstrukcja do mikroskopów HSZ-700 (EN)    Rozmiar: (1.78 MB)
View FileMikroskopy HSZ (PL)    Rozmiar: (12.87 MB)

Parametry techniczne

Opiekun produktu Bezpośredni kontakt do osób specjalizujących się w tej grupie produktów:

Daniel Kosman - tel: +48 12 261 95 14

Kontakt ogólny - tel: +48 12 261 95 00

supporcik

PODOBNE PRODUKTY

Zapytaj o ten produkt

* Pola wymagane
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Conbest Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Obrońców Modlina 16. Dane przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie i przedstawienia formalnej oferty handlowej na wybrany przez Ciebie produkt. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo usunięcia danych w każdym czasie. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności

Wybrani producenci