e-mikroskopy.pl

Digital Surf MountainsMap®

Oprogramowanie do analizy obrazu MountainsMap®  firmy Digital Surf. Z ogromną satysfakcją prezentujemy Państwu jeden z najlepszych tego rodzaju programów na świecie. Oferujemy wszystkie wersje i moduły oprogramowania do analizy powierzchni obrazów pozyskiwanych metodami optycznymi. MountainsMap® zawiera najbardziej zaawansowane funkcje i moduły przydatne w analizie obrazu. Wszystkie wersje oprogramowania oferowane są do wyboru również w j.polskim.

 • MountainsMap® Premium
  zawiera najbardziej zaawansowane funkcje, komplet narzędzi i modułów przydatnych w analizie obrazu
 • MountainsMap® Universal 
  posiada wsparcie innych urządzeń oraz możliwość prowadzenia analizy przypisanych im formatów, stanowiąc najbardziej uniwersalne narzędzie w laboratorium
 • MountainsMap® Imaging Topography 
  posiada możliwość elastycznego konfigurowania i dodawania modułów specjalistycznych do prowadzenia analizy obrazu z mikroskopów optycznych

3 produkt(ów)

na stronę

 1. MountainsMap® Premium

  MountainsMap® Premium

  Oprogramowanie do analizy obrazu MoutainsMap® Premium v.6.2 firmy Digital Surf. Z ogromną satysfakcją prezentujemy Państwu jeden z najlepszych tego rodzaju programów na świecie. Oferujemy wszystkie wersje i moduły oprogramowania do analizy powierzchni obrazów pozyskiwanych metodami optycznymi. MountainsMap® Premium zawiera najbardziej zaawansowane funkcje i moduły przydatne w analizie obrazu.

  Zobacz więcej ...
 2. MountainsMap® Universal

  MountainsMap® Universal

  Oprogramowanie do analizy obrazu MoutainsMap® Universal firmy Digital Surf. Z ogromną satysfakcją prezentujemy Państwu jeden z najlepszych tego rodzaju programów na świecie. Oferujemy wszystkie wersje i moduły oprogramowania do analizy powierzchni obrazów pozyskiwanych metodami optycznymi. Ponadto oprogramowanie posiada wsparcie innych urządzeń oraz możliwość prowadzenia analizy przypisanych im formatów, stanowiąc niezmiernie uniwersalne narzędzie w laboratorium.

  Zobacz więcej ...
 3. MountainsMap® Imaging Topography

  MountainsMap® Imaging Topography

  Oprogramowanie do analizy obrazu MoutainsMap® Imaging Topography firmy Digital Surf. Z ogromną satysfakcją prezentujemy Państwu jeden z najlepszych tego rodzaju programów na świecie. Oferujemy wszystkie wersje i moduły oprogramowania do analizy powierzchni obrazów pozyskiwanych metodami optycznymi. Oprogramowanie posiada możliwość elastycznego konfigurowania i dodawania modułów specjalistycznych do prowadzenia analizy obrazu z mikroskopów optycznych.

  Zobacz więcej ...

3 produkt(ów)

na stronę

Wybrani producenci