e-mikroskopy.pl

Stream Essentials

Oprogramowanie Olympus Stream Essentials służy do akwizycji obrazu z mikroskopów, jego archiwizacji, prowadzenia pomiarów morfometrycznych i analizy obrazu, interaktywnym sterowaniem kamerą w trybie manualnym oraz pracę automatyczną. Oprogramowanie dodatkowo wyposażone jest w moduł wykonywania raportów z zastosowaniem pakietu Microsoft Office oraz możliwość wyposażenia w moduły specjalistyczne.

LUB
 
Conbest 1991-2022
Film utrzymywany na serwerze YouTube. Jakość może zależeć od przepustowości łącza.

Szczegóły

Oprogramowanie Olympus Stream Essentials to nowoczesne narzędzie do akwizycji obrazu z mikroskopów, jego archiwizacji, prowadzenia pomiarów morfometrycznych i analizy obrazu.

Program pozwala na interaktywne sterowanie kamerą w trybie manualnym oraz pracę automatyczną. Rejestrację zdjęć, użytkownik wybiera spośród jednego z wielu formatów, w tym: tiff, JPG, bmp i innych. Przed zapisaniem zdjęcia możliwe jest dokonanie wielu operacji takich jak: regulacja składowych RGB, kontrastu, jasności, kształtu i położenia, czy też nanoszenie strzałek, linii oraz opisów.

Oprogramowanie po dokonaniu kalibracji z współpracującą kamerą i mikroskopem umożliwia wykonanie precyzyjnych pomiarów, tak w trybie rzeczywistym obrazu z mikroskopu, jak i na wykonanym wcześniej zdjęciu. Oprogramowanie dodatkowo wyposażone jest w moduł wykonywania raportów z zastosowaniem pakietu Microsoft Office oraz moduł" My Function" umożliwiający tworzenie własnych paneli wykonawczych z indywidualnie dobieranymi funkcjami moduł składania obrazów w płaszczyźnie X-Y ( MIA ) oraz obrazów wielowymiarowych w osi Z ( EFI ).

Ponadto użytkownicy mogą wzbogacić oprogramowanie Essentials w wybrane w zależności od potrzeb i specyfiki badań moduły specjalistyczne, takie jak analiza granic ziaren, żeliwa, warstw i wiele innych. Stream Essentials posiada wsparcie producenta, możliwość rozbudowy do wyższych wersji oraz wyposażenie ich w dodatkowe specjalistyczne moduły.

Parametry techniczne

Nr katalogowy 270-70-SE
Klasa oprogramowania Zaawansowany
Przeznaczenie oprogramowania Akwizycja, archiwizacja, pomiary, analiza obrazu
Zastosowanie oprogramowania Przemysły, nauki techniczne
Pomiary Długość, średnica, poligon, kąty, pole powierzchni ( w tym na obrazie rzeczywistym i stop-klatce )
Analiza obrazu Tak
Moduły opcjonalne Tak, opcjonalnie
Raport Tak z wykorzystaniem Microsoft Office: Excell, Word
Środowisko pracy Windows XP, Win7
Wymagania sprzętowe Intel Core 1,8 GHz, Windows Vista, Windows XP SP3, Win7, napęd DVD, 10GB ROM, 2xUSB 2,0
Zalecenia Intel Core i5-650, karta graficzna min. 1280x1024, 2 GB wolnej pamięci RAM, monitor z serii PROF
 
Conbest 1991-2022
Film utrzymywany na serwerze YouTube. Jakość może zależeć od przepustowości łącza.
View FileOprogramowanie mikroskopowe Olympus Evident STREAM    Rozmiar: (17.7 MB)

Parametry techniczne

Opiekun produktu Bezpośredni kontakt do osób specjalizujących się w tej grupie produktów:

Daniel Kosman - tel: +48 12 261 95 14

Kontakt ogólny - tel: +48 12 261 95 00

supporcik

PODOBNE PRODUKTY

Zapytaj o ten produkt

* Pola wymagane
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Conbest Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Obrońców Modlina 16. Dane przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie i przedstawienia formalnej oferty handlowej na wybrany przez Ciebie produkt. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo usunięcia danych w każdym czasie. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności

Wybrani producenci