e-mikroskopy.pl

Conbest Sp. z o.o.

Conbest Gazele Biznesu

Firma Inżyniersko-Handlowa Conbest powstała 21 stycznia 1991 roku z inicjatywy absolwentów i pracowników Politechniki Krakowskiej.  Dzięki rzetelności, odpowiedzialności oraz profesjonalnej obsłudze handlowej i technicznej od początku istnienia firma zjednała sobie stałych Klientów. 


Struktura organizacyjna

Firma Conbest organizacyjnie składa się z trzech autonomicznych działów: Sprzętu Laboratoryjnego, Klimatyzacji oraz Instalacji Przemysłowych. Niniejszy serwis stanowi część oferty Działu Sprzętu Laboratoryjnego, spacjalizującego się w urządzeniach laboratoryjnych, sprzęcie pomiarowym, meblach laboratoryjnych i mikroskopach. Pełna oferta obejmuje blisko 10,000 produktów i jest dostępna w serwisie www.e-laboratoria.pl.

 

Strategia

Na każdym etapie we współpracy z Klientami dbamy o profesjonalizm, w szczególności zwracając uwagę na fachowe doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu i urządzeń. Rzetelność działań oraz sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny są wpisane w strategię firmy.


Serwisy tematyczne

www.e-laboratoria.pl
Główny serwis Działu Sprzętu Laboratoryjnego.

www.e-refraktometry.pl
Serwis poświęcony refraktometrii.

www.e-szklolaboratoryjne.pl
Szkło laboratoryje i naczynia z tworzyw sztucznych.

 

Kontakt - Uwaga, zmiana adresu!

Ponad 28 lat ciągłego rozwoju skłoniło nas do znalezienia nowej, bardziej perspektywicznej siedziby. Z dniem 2019-09-23 ulega zmianie nasz adres korespondencyjny, adres dostaw oraz adres do wystawiania dokumentów fiskalnych. 

Nasz dotychczasowy adres:
Conbest Sp. z o.o.
Firma Inżyniersko-Handlowa
30-415 Kraków
ul. Wadowicka 12

Nasz nowy adres po 2019-09-23:
Conbest Sp. z o.o.
Firma Inżyniersko-Handlowa
30-733 Kraków
ul. Obrońców Modlina 16


tel: +48 12 261 95 00
e-mail: kliknij tutaj

NIP: 679-008-54-64
Sąd Rejonowy Kraków Śródmieście, XI Wydział Gospodarczy, KRS: 0000030856
Kapitał zakładowy: 50,400 zł.

Wybrani producenci