e-mikroskopy.pl

Zaawansowane wyszukiwanie w katalogu

Znaleziono 53 produkt(ów) odpowiadających podanym kryteriom

 • Producent: Olympus

Nie znaleziono tego, czego szukasz? Zmodyfikuj swoje zapytanie

1-20 of 53

na stronę

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 1. Stream Start

  Stream Start

  Oprogramowanie Olympus Stream Start służy do akwizycji obrazu z mikroskopów, jego archiwizacji i prowadzenia prostych pomiarów morfometrycznych, interaktywnym sterowaniem kamerą w trybie manualnym oraz pracę automatyczną.

  Zobacz więcej ...
 2. System Cleanliness Inspector CIX10

  Cleanliness Inspector CIX100

  Wysokowydajne narzędzie złożone z oprogramowania i systemu mikroskopowego, przeznaczone do akwizycji i zliczania w trybie rzeczywistym obrazów zanieczyszczeń stałych na filtrach membranowych. System oświetlenia umożliwia odróżnienie światła odbitego od przechodzącego. Zanieczyszczenia są automatycznie klasyfikowane wg. kryteriów rozmiaru, zgodnie z wybraną normą. Oprogramowanie zawiera bazę wszystkich znaczących międzynarodowych standardów stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i kosmicznym. Możliwe jest również tworzenie własnych norm.

  • rozmiar filtra: do 47mm
  • automatyczna, zmotoryzowana oś Z
  • pomiar wysokości wybranych cząstek
  • zmotoryzowany stolik i rewolwer z 3 obiektywami UIS2: PLAPON 1.25X, MPLFLN 5X, MPLFLN 10X
  • wbudowane oświetlenie LED do jednoczesnego wykrywania cząstek odblaskowych i nieodblaskowych
  • kamera kolorowa CMOS
  • baza norm: ISO 11218:1993; ISO 14952; ISO 16232-10; ISO 21018; ISO4406:1999; ISO4407:1991; ISO12345:2013; NAS 1638-01; NF E48-651:1986; NF E48-655:1989; SAE AS4059E + normy własne
  • pełna zgodność z rekomendacjami VDA19:2016
  • identyfikacja grupy zanieczyszczeń: włókno, zanieczyszczenie odbijające światło, włókno odbijające światło itp.
  • zaawansowane raportowanie do MS2016
  Zobacz więcej ...
 3. Inclusion Inspector

  Olympus Inclusion Inspector

  Inclusion Inspector - Kompletne urządzenie do analizy i klasyfikacji wtrąceń metalicznych i niemetalicznych w stalach. Metoda pozwala na dokładne określenie ilości, wielkości i rodzaju wtrąceń oraz ich klasyfikację według znormalizowanych parametrów Zobacz więcej ...
 4. SZX7

  Olympus SZX7-R1

  Obserwacja w świetle odbitymTrzeci tubus do połączenia kamery lub aparatuBudowa modułowa, pozwalająca na łatwą rozbudowę.Oświetlenie wymienne typu LED i halogenowe

  Mikroskop Olympus SZX-7 należy do najwyższej klasy badawczych mikroskopów stereoskopowych. Zapewnia pełną powtarzalność i dokładność pomiarów. Zawiera optykę o dużej głębi ostrości i doskonałym odwzorowaniu szczegółów. Zastosowanie mikroskopu to badania laboratoryjne wymagające dokładności pomiarów i odwzorowania szczegółów. Do prowadzenia obserwacji w świetle odbitym.

  • zakres powiększeń 8-56x (opcja 4x-336x)
  • zoom: 7:1
  • praca w świetle odbitym
  • odległość robocza obiektywu: 90 mm
  • statyw w technologii ESD
  Zobacz więcej ...
 5. SZ51

  Olympus SZ51/SZ2-ST

  Obserwacja w świetle odbitym

  Mikroskop Olympus SZ51/SZ2-ST należy do najwyższej klasy rutynowych, bądź studenckich mikroskopów stereoskopowych. Zawiera optykę o dużej głębi ostrości i doskonałym odwzorowaniu szczegółów. Zakres powiększeń wersji podstawowej wynosi 8 - 40x. Główne zastosowanie mikroskopu to badania laboratoryjne, bądź pracownie studenckie wymagające dobrego obrazu o dużej błębi ostrości.  Do prowadzenia obserwacji w świetle odbitym.

  • zakres powiększeń:  8x - 40x (2,4x - 240x przy akcesoriach dodatkowych)
  • zoom 5:1
  • odległość robocza: 110 mm (opcja do 350*)
  • światło odbite
  Zobacz więcej ...
 6. SZ61TR

  Olympus SZ61TR/SZ2-ILST:

  Obserwacja w świetle przechodzącymObserwacja w świetle odbitymTrzeci tubus do połączenia kamery lub aparatuOświetlenie LED

  Mikroskop Olympus SZ61TR/SZ2-ILST należy do najwyższej klasy rutynowych mikroskopów stereoskopowych. Zawiera optykę o dużej głębi ostrości i doskonałym odwzorowaniu szczegółów. Zakres powiększeń wersji podstawowej wynosi 6,7x - 45x. Główne zastosowanie mikroskopu to badania laboratoryjne wymagające dobrego obrazu o dużej głębi ostrości z możliwością jego dokumentacji przy pomocy kamery cyfrowej.  Do prowadzenia obserwacji w świetle przechodzącym i odbitym.

  • zakres powiększeń 6,7x - 45x (2,0x - 270x przy akcesoriach dodatkowych)
  • zoom 6,7:1
  • odległość robocza: 110 mm (opcja do 350 mm*)
  • światło przechodzące i odbite
  Zobacz więcej ...
 7. Stream Basic

  Stream Basic

  Oprogramowanie Olympus Stream BASIC służy do akwizycji obrazu z mikroskopów, jego archiwizacji i prowadzenia prostych pomiarów morfometrycznych, interaktywnym sterowaniem kamerą w trybie manualnym oraz pracę automatyczną. Oprogramowanie dodatkowo wyposażone jest w moduł wykonywania raportów z zastosowaniem pakietu Microsoft Office.

  Zobacz więcej ...
 8. Stream Essentials

  Stream Essentials

  Oprogramowanie Olympus Stream Essentials służy do akwizycji obrazu z mikroskopów, jego archiwizacji, prowadzenia pomiarów morfometrycznych i analizy obrazu, interaktywnym sterowaniem kamerą w trybie manualnym oraz pracę automatyczną. Oprogramowanie dodatkowo wyposażone jest w moduł wykonywania raportów z zastosowaniem pakietu Microsoft Office oraz możliwość wyposażenia w moduły specjalistyczne.

  Zobacz więcej ...
 9. Stream Motion

  Stream Motion

  Oprogramowanie Olympus Stream Motion to najbardziej zaawansowana oprogramowania tej serii i jedna z najlepszych oferowanych na rynku. Służy do akwizycji obrazu z mikroskopów, jego archiwizacji, prowadzenia pomiarów morfometrycznych i analizy obrazu, interaktywnym sterowaniem kamerą w trybie manualnym oraz pracę automatyczną. Oprogramowanie posiada wiele funkcji ułatwiających i przyspieszających pracę, a także umożliwia użytkownikowi wyposażyć je w moduły specjalistyczne.

  Zobacz więcej ...
 10. Olympus SZX10

  Olympus SZX10

  Obserwacja w świetle przechodzącymObserwacja w świetle odbitymTrzeci tubus do połączenia kamery lub aparatuBudowa modułowa, pozwalająca na łatwą rozbudowę.Oświetlenie wymienne typu LED i halogenowe

  Mikroskop Olympus SZX-10 należy do najwyższej klasy badawczych mikroskopów stereoskopowych. Zapewnia pełną powtarzalność i dokładność pomiarów. Zawiera optykę o dużej głębi ostrości i doskonałym odwzorowaniu szczegółów. Zakres powiększeń 8-56x, a stosując wymienne obiektywy i okulary: 3,15x-378x. Zastosowanie mikroskopu to laboratoria badawcze na uczelniach i w przemyśle wymagające dokładności pomiarów i odwzorowania szczegółów.

  • zakres powiększeń: 6.3x-63x (3.15x-378x przy akcesoriach dodatkowych)
  • zoom 10:1
  • obserwacja w świetle przechodzącym i odbitym
  • statyw w technologii ESD
  Zobacz więcej ...
 11. Olympus Particle Detection

  Olympus Particle Detection

  Zmotoryzowany system oparty na jednym z wybranych mikroskopów serii BX, bądź MX i najwyższej klasy optykę semi-planapochromatyczną UIS -2. W zestawie znajduje się oprogramowanie FilterInspector oraz specjalistyczne moduły do analizy metalograficznej. Particle Detection stanowi otwartą i uniwersalną platformę do analizy obrazu w oparciu o normy, a także umożliwia tworzenie własnych norm zakładowych.

  • wybrany mikroskop serii BX, bądź MX
  • system zmotoryzowany
  • oprogramowanie FilterInspector
  Zobacz więcej ...
 12. Moduł Stream - Grains Size Planimetric

  Moduł Stream - Grains Size Planimetric

  Specjalistyczny moduł do analizy granic ziaren metodą planimetryczną implementowany do jednej z wersji oprogramowania Stream Motion, bądź Stream Essentials.

  Zobacz więcej ...
 13. Moduł Stream - Grains Size Intercept

  Moduł Stream - Grains Size Intercept

  Specjalistyczny moduł do analizy granic ziaren metodą siecznych implementowany do jednej z wersji oprogramowania Stream Motion, bądź Stream Essentials.

  Zobacz więcej ...
 14. Moduł Stream - Inclusion

  Moduł Stream - Inclusion

  Specjalistyczny moduł do analizywtrąceń niemetalicznych w stali implementowany do jednej z wersji oprogramowania Stream Motion, bądź Stream Essentials.

  Zobacz więcej ...
 15. Moduł Stream - Cast Iron

  Moduł Stream - Cast Iron

  Specjalistyczny moduł do żelia implementowany do jednej z wersji oprogramowania Stream Motion, bądź Stream Essentials.

  Zobacz więcej ...
 16. Moduł Stream - LTM

  Moduł Stream - LTM

  Specjalistyczny moduł do wyznaczania i pomiaru warstw w materiałach. Implementowany do jednej z wersji oprogramowania Stream Motion, bądź Stream Essentials.

  Zobacz więcej ...
 17. Moduł Advanced Analysis

  Moduł Advanced Analysis

  Moduł do zaawansowanej analizy danych. Współpracuje z MountainsMap® Premium. Zobacz więcej ...
 18. Moduł Statiscic

  Moduł Statiscic

  Moduł do zaawansowanej obróbki statystycznej. Współpracuje z MountainsMap® Premium, MountainsMap® Universal, MountainsMap® Imaging Topography. Zobacz więcej ...
 19. Moduł 3D Advanced Surface Texture

  Moduł 3D Advanced Surface Texture

  Moduł do zaawansowanej analizy tekstury powierzchni. Współpracuje z MountainsMap® Universal, MountainsMap® Imaging Topography. Zobacz więcej ...
 20. Moduł Fourier Analysis

  Moduł Fourier Analysis

  Moduł do zaawansowanej analizy z wykorzystaniem transformaty Fouriera. Współpracuje z MountainsMap® Universal, MountainsMap® Imaging Topography. Zobacz więcej ...

1-20 of 53

na stronę

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Wybrani producenci