e-mikroskopy.pl

Odwrócone do epifluorescencji

Odwrócone do epifluorescencji

Mikroskopy w układzie odwróconym przeznaczone do prowadzenia wymagających analiz w laboratoriach badawczych. Dedykowane do obserwacji preparatów biologicznych i medycznych w świetle przechodzącym w polu jasnym, kontraście fazowym oraz technikach fluorescencyjnych. W skład zestawu wchodzą odpowiednio dobrane filtry UV, B, G, oświetlacz fluorescencyjny oraz lampa rtęciowa z zasilaczem. Mikroskopy wyposażone są w najwyższej klasy optykę planachromatyczną, bądź fluorytową. Zazwyczaj z możliwością podłączenia kamery cyfrowej do akwizycji i analizy obrazów.


 

1 produkt(ów)

na stronę

 1. 1

  Mikroskop Odwrócony AE-31-Elite

  Obserwacja w świetle przechodzącymTrzeci tubus do połączenia kamery lub aparatuBudowa modułowa, pozwalająca na łatwą rozbudowę.Oświetlenie LEDOświetlenie halogenoweOświetlenie wymienne typu LED i halogenoweKorekcja do nieskończonościOptyka CCIS czwartej generacji z korekcją do nieskończoności (Color Correction Infinity System)

  Mikroskop odwrócony  AE-31ET idealny do prac badawczych i klinicznych. Optyka CCIS -Plan oraz i PL-PH zapewnia doskonały, kontrastowy i płaski obraz. Obiektywy długodystansowe LWD są odporne na przypadkowe zalanie. Mikroskop wyposażono w funkcje "Auto off " z czujnikiem IR oraz funkcję LM (Light Memory) w pamięć ustawień intensywności oświetlenia dla każdego obiektywu. W mikroskopie zastosowano nowej klasy obiektywy kontrastowo fazowe współpracjące z jedną wsuwką do kondensora. Funkcje te ułatwiają i przyspieszają pracę. Konstrukcja mikroskopu tak jak w jego poprzedniku umożliwia rozbudowę o zestaw do epifluorescencji

  Dostępne wersje:

  • AE-31ET - trinokular z oświetleniem 30W/6W z możliwością zastosowania mudułu oświetlenia LED 3W
  • AE-31EB - binoklar z oświetleniem 30W/6W z możliwością zastosowania mudułu oświetlenia LED 3W
  • AE-31ET-100W - trinokular z oświetleniem halogenowym 100W
  • AE-31EB-100W - binokular z oświetleniem halogenowym 100W
  Zobacz więcej (3 pozycje) ...

1 produkt(ów)

na stronę

Wybrani producenci