e-mikroskopy.pl

Olympus seria SZX

Seria badawczych mikroskopów stereoskopowych Olympus SZX. Zapewniają pełną powtarzalność i dokładność pomiarów. Wyposażone w optykę o dużej głębi ostrości i doskonałym odwzorowaniu szczegółów. Jako urządzenia badawcze, polecane są dla najbardziej wymagających użytkowników, dla których priorytetem jest jakość.

2 produkt(ów)

na stronę

  1. Olympus SZX10

    Olympus SZX10

    Obserwacja w świetle przechodzącymObserwacja w świetle odbitymTrzeci tubus do połączenia kamery lub aparatuBudowa modułowa, pozwalająca na łatwą rozbudowę.Oświetlenie wymienne typu LED i halogenowe

    Mikroskop Olympus SZX-10 należy do najwyższej klasy badawczych mikroskopów stereoskopowych. Zapewnia pełną powtarzalność i dokładność pomiarów. Zawiera optykę o dużej głębi ostrości i doskonałym odwzorowaniu szczegółów. Zakres powiększeń 8-56x, a stosując wymienne obiektywy i okulary: 3,15x-378x. Zastosowanie mikroskopu to laboratoria badawcze na uczelniach i w przemyśle wymagające dokładności pomiarów i odwzorowania szczegółów.

    • zakres powiększeń: 6.3x-63x (3.15x-378x przy akcesoriach dodatkowych)
    • zoom 10:1
    • obserwacja w świetle przechodzącym i odbitym
    • statyw w technologii ESD
    Zobacz więcej ...
  2. Mikroskop stereoskopowy Olympus SZX7

    Mikroskopy stereoskopowe serii SZX7

    Obserwacja w świetle przechodzącymObserwacja w świetle odbitymOświetlenie LEDKorekcja do nieskończoności

    Mikroskop Olympus SZX-7 należy do najwyższej klasy badawczych mikroskopów stereoskopowych. Zapewnia pełną powtarzalność i dokładność pomiarów. Zawiera optykę o dużej głębi ostrości i doskonałym odwzorowaniu szczegółów. Zastosowanie mikroskopu to badania laboratoryjne wymagające dokładności pomiarów i odwzorowania szczegółów. Do prowadzenia obserwacji w świetle odbitym.

    • zakres powiększeń 8-56x (opcja 4x-336x)
    • zoom: 7:1
    • praca w świetle odbitym lub w przechodzącym i odbitym
    • odległość robocza obiektywu: 90 mm (obiektyw 1x) lub 33,5 (obiektyw 2x)
    • statyw w technologii ESD
    Zobacz więcej (4 pozycje) ...

2 produkt(ów)

na stronę

Rekomendowani producenci